news

Zapraszamy na najbliższe koncerty...


Już 18.07.2009 zagramy w miejscowości Grunwald - scena główna imprezy  "Dni Grunwaldu 2009” 17-19 lipca 2009" -( poczatek koncertu godzina 17.00 )

a 09.08 we Fromborku - scena główna na Rynku we Fromborku - ( poczatek koncertu godzina 22.00 )

Zapraszamy serdecznie.Koncert na Plaży Miejskiej w Olsztynie

Zapraszamy w najbliższą niedzielę 31.05.2009 na nasz koncert na Plaży Miejskiej w Olsztynie.
Początek o godzinie 18.00
Do zobaczenia.


Newsy, nowości chilli zmiany...

15.12.2008

Wracamy po dłuższej przerwie...

Wkrótce strona zespołu zostanie przebudowana a to jak się domyślacie efekt pewnych zmian w zespole...

O wszystkim dowiecie się wkrótce, póki co zapraszamy na nasz najbliższy koncert podczas finału WOŚP w Olsztynie 11.01.2009.

Bądźcie czujni!!! KANGAROZ was zaskoczy!!!

Gliwice i Sanok za nami

20.05.2008

Długo się jechało, ale warto było. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w miastach w których graliśmy po raz pierwszy. Nie sądziliśmy, że mimo braku nas w mediach jesteśmy pamiętani i trochę rozpoznawalni;-). Warto grać dla Was!

Szczególne ukłony dla Jagody z Samorządu S. w Gliwicach i całej ekipy z PWSZ z Sanoka z Mózgiem na czele (co za za ksywa!). Dziękujemy Asi i Dominice za pomoc w zwiedzaniu miasta.

Zdjęcia już niedługo w galerii.

Pozdrawiamy Was serdecznie!

Zmiany w trasie

10.03.2008

Z przykrością informujemy, że wiosenna trasa koncertowa została odwołana z powodu poważnej choroby jednego z członków zespołu. Najbliższe koncerty zespół zagra w maju według harmonogramu w dziale koncerty.

Gość na trasie

23.02.2008

TUBE logoZ przyjemnością informujemy, że na wybranych koncertach występować będzie z nami warszawski (a właściwie milanowski) band TUBE. Serdecznie zapraszamy na ich profil: http://www.myspace.com/tuberockmusic.

TUBE

Krótkie info:

TUBE powstał w 2002 roku na gruzach takich formacji jak: Ludzie Wariaty, Poker Face, Super Girl and Romantic Boys, Słowo.

Obecny skład zespołu to:

 • Leon — drums (Andrzej)
 • LeOOn — guitar (Mariusz)
 • Moes — vocal (Karol)
 • Moes — guitar (Mike)
 • Moes — bass (Maurycy)

Tube graja mix rock, alternative, hard rock, punk. Maja na koncie wiele koncertów — zagranych wspólnie i z osobna

Liczymy, że zróżnicowanie stylistycznie naszych kapel (ale w końcu nie aż tak bardzo duże) pozytywnie wpłynie na całokształt całej imprezy.

Wkrótce podamy dokładne miejsca wspólnych występów.

Przybywajcie licznie!

KANGAROZ na trasie

18.02.2008

Informujemy, że rusza pierwszy etap trasy koncertowej promującej album "Oddychaj". Od końca lutego aż do późnego kwietnia będziemy aktywnie koncertować. Zaczynamy od Polski środkowej i północnej w pierwszym etapie, a w kwietniu ruszymy na południe. Lista miast znajduje się poniżej, a szczegóły pojawią się wkrótce w dziale koncerty. Kwietniowe koncerty są w fazie końcowych ustaleń i podamy je gdy tylko zostaną potwierdzone.

Zapraszamy na koncerty!!!

 • 29.02 piątek — Garwolin — Cafe Klimaty
 • 15.03 sobota — Szczecin
 • 16.03 niedziela — Bydgoszcz
 • 28.03 piątek — Poznań
 • 29.03 sobota — Koszalin
 • 30.03 niedziela — Gdynia
 • 04.04 piątek — Gołdap
 • 05.04 sobota — Łomża

Kwiecień — trasa w trakcie ustaleń.

 • 15.05 czwartek — IGRY 2008 — Lotnisko Aeroklubu Gliwickiego, godz. 17.00
 • 17.05 sobota — Jasło — Juwenalia
 • 23.05 piątek — Gdańsk — Juwenalia
 • 01.06 niedziela — Olsztyn — Plaża Miejska

Nowe zdjęcia w galerii

21.01.2008

W dziale galeria pojawiły sie foty z naszego koncertu podczas WOŚP w Giżycku.

Zmiany

17.12.2007

Zmiany, zmiany, zmiany... do KANGAROZ dołączył nowy gitarzysta - Radosław Saniewski, znany do tej pory z olsztyńskiej grupy K.O.M.P. Jesteśmy po pierwszym koncercie z Radziem - foty w dziale galeria.

"... taki skład pozwoli nam przygotować się do intensywnego koncertowania, zbliża się wiosenna trasa koncertowa, o której musimy myśleć już dziś. Od końca lutego do początku kwietnia zagramy ponad 15 koncertów w całym kraju, a później lecimy do MOSKWY na 3 kolejne koncerty. Chcemy grać materiał z naszych trzech płyt i dlatego musimy wrócić do gitarowego składu, a dzięki pojawieniu się Radka mamy taką możliwość. Intensywnie zapowiada się też koncertowanie od maja dlatego chcieliśmy z dużym wyprzedzeniem ruszyć z przygotowaniami aby być w możliwie najlepszej formie koncertowej. Radek to bardzo zdolny gitarzysta i pozytywny człowiek, myślę że wkrótce wszyscy będą mieli okazję się o tym przekonać" — komentuje Czarek.

Aktualizacje

13.12.2007

Ruszamy z aktualizacją strony a pierwsze efekty możecie już zobaczyć w dziale galeria, gdzie pojawiło się trochę nowych fotek. Wkrótce pojawi się też kilka utworów z koncertów i kilka innych ciekawostek.

Zaglądajcie do nas...

Świątecznie i Bezpiecznie

04.12.2007

Już po raz szósty, tym razem 8 grudnia od 15.00 w ramach programu Bezpieczny Olsztyn w hali widowiskowo-sportowej Urania przy al. Piłsudskiego odbędzie się mikołajkowa impreza dla najmłodszych pod nazwą "Świątecznie i Bezpiecznie". Na specjalne zaproszenie Prezydenta Miasta Olsztyn, z Rovaniemi do Olsztyna przybędzie Święty Mikołaj. Grupa KANGAROZ włączyła się czynnie do imprezy fundując prezenty dla dzieci z Domu Dziecka w Olsztynku. Na imprezę organizowaną przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień przy współudziale Urzędu Miasta Olsztyn zaproszeni są wszyscy najmłodsi mieszkańcy Olsztyna.

Zaproszenie Mikołaja finansowo wsparli: Poczta Polska, zespół KANGAROZ, PGNiG, ING Nationale Nederlanden, Radio Taxi 9191.

Wstęp wolny!!! Serdecznie zapraszamy.

Koncert w Mławie

27.11.2007

Zapraszamy na najbliższy koncert KANGAROZ podczas Ogólnopolskiego Festiwal Muzyki Młodzieżowej w Mławie.

Impreza startuje 9 grudnia o godz. 14.00 w sali kina Miejskiego Domu Kultury w Mławie ul. Stary Rynek 13.

 

05.11.2007

Dziękujemy wszystkim za liczną obecność na koncercie w Augustowie. Dzięki dla dziewczyn z PUBU BAB za opiekę, Radkowi B. i Rene za pomoc organizacyjną. Na mapie naszych odwiedzin zespołowych jesteście na samym szczycie. Atmosfera i przyjęcie naprawdę godne największych miast, oby jak najwięcej takich spotkań.

 

29.10.2007

Polecamy recenzję płyty autorstwa Kamila Niewińskiego, bo choć ton, znajomość tematu i zaciekłość jakby żywcem przeniesiona z obozu byłej władzy to jednak jest to zdanie w dyskusji o naszej płycie i świetny przykład, iż "...na naturę obrażać się nie wolno"

Czarek na "Karuzeli"

09.10.2007

W najnowszym numerze "Teraz Rock'a" 10/2007 na stronie 15 Wiesław Królikowski "wsadził" Czarka na "Karuzelę".

Zapraszamy do czytania.

Kangaroz szczęśliwie powróciło z Rosji

23.09.2007

Ponad tydzień spędzony na Wschodzie zaowocował nowymi znajomościami, doświadczeniami których próżno szukać w naszym pięknym kraju. Przelecieliśmy ok. 5 tys. km, byliśmy w trzech miastach, widzieliśmy dużo. Publiczność wspaniała. Dziękujemy im za cieple przyjęcie. Zagraliśmy 4 koncerty w klubach o różnej wielkości np. moskiewska Toczka na ponad 1000 osób czy także stołeczny "Schwein" na 150 gości. Trudno opisać wszystkie nasze przygody czy doświadczenia, najprościej pisząc było git. Ukłony do pasa i podziękowania dla Byka, który udowodnił, że "Kangaroz to jazda teraz ty o tym wiesz".

Bez Ciebie by tego nie było.

Zapraszamy do galerii,gdzie sukcesywnie będziemy wrzucać foty z wyjazdu.W listopadzie ruszamy w trasę klubową po Polsce promującą nasz trzeci album. Na początek zagramy w Augustowie 3 listopada w Pubie BAB, godz.21.00, dalsze terminy podawać będziemy na bieżąco.

KANGAROZ gra na żywo w Rosji!

31.08.2007

"Primavera Autumn Tour" czyli jesienna jazda koncertowa 2007.

Po czerwcowej premierze III płyty olsztyńskiej grupy pt. "Oddychaj" i letnich przygotowaniach Kangaroz rusza w trasę po Polsce i zagranicy.Na zaproszenie rosyjskich organizatorów oraz wcale licznej grupy fanów zespół zaprezentuje się na początku na 4 koncertach w Rosji.Zapraszamy wszystkich,którzy akurat będą w pobliżu :

 • 10.09 (poniedziałek) klub "Toczka" Moskwa ul. Leninskij Prospekt 6, godz. 20.30 www.clubtochka.ru
 • 11.09 (wtorek) klub "Schwein" Moskwa ul.Lefortowskij Pereulek 12, godz.21.00 www.schwein.ru
 • 12.09 (środa) klub "Generator" Togliatti  godz. 21.00
 • 13.09 (czwartek) "Podval Rock Bar" Galaktionovskya, 46 Samara, godz.21.00 www.podval.net

Następnie po powrocie z Rosji zespół rusza z serią klubowych koncertów po całej Polsce. Terminy podamy wkrótce.

Recenzja w "NIE"

18.08.2007

Polecamy recenzję płyty w gazecie "NIE" nr 33 z 16.08.2007 autorstwa Pani Izy Kosmali. Miejmy nadzieje, że w ogromnym natłoku pracy i pośpiesznie redagowanych tekstów Pani Iza znajdzie kiedyś chwilę aby posłuchać muzyki z płyty, którą opisuje i odkryje subtelną różnicę między newsami na naszej stronie a poczuciem własnej rzetelności dziennikarskiej w tej jakby nie patrzeć ubeckiej gazecie.

Poniżej recenzja:

"Jest moda na peerelowski rock! Kangarozy tną muzolę w sumie identyczną jak Doda, gdyby nie hip-hopowe przerywniki. Łep pęka, ale przyciszając, umykają cenne teksty: Skacz, skacz, skacz, skacz, skacz, jump, jump, skacz... To był numer czwarty na si di pt. Kangaroz. Na oficjalnej stronie zespołu chłopaki chwalą się swoimi osiągnięciami.Na przykład w Radiu Dla Ciebie była recenzja Oddychaj... A w "Sekretach Serca" nie było recenzji? Myślałaś o mnie czy nie / Kochałaś mnie czy nie? Mówiłaś jak ci jest / O tym jak minął dzień... Powinna być! Płyta wsamrazowa dla zboczenców, ludzi wiecznie zakochanych. Także w samych sobie."

 

02.08.2007

W sierpniowym wydaniu TERAZ ROCK'a ukaże się wywiad z Czarkiem i recenzja płyty "Oddychaj"

Kangaroz w "Polityce"

01.08.2007

W najnowszym nr POLITYKI ukazał się obszerny tekst Mirka Pęczaka o wyjazdach zespołów na wschód. Jest tam duży fragment o Kangaroz.

POLITYKA nr 31 (04 .08.2007) Miroslaw Pęczak - "Metal na eksport" / dział Kultura

Nowe zdjęcia

25.07.2007

W dziale galeria pojawiły się foty z naszych koncertów w Narolu i ze spotkania z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Wręczylismy chłopakom płytę w ramach uznania ich nietuzinkowego poczucia humoru.

 

23.07.2007

Polecamy recenzje płyty na portalu dlastudenta.pl

 

11.07.2007

Zapraszamy do poczytania recenzji "Oddychaj" z Radia Dla Ciebie.

Recenzja Oddychaj

04.07.2007

... no i pojawiają się pierwsze recenzje płyty. Na rumor.pl znajdziecie kilka słów o najnowszej płycie.

Zdjęcia z koncertu

02.07.2007

Klikając na link http://www.akinaa.bo.pl/ znajdziecie kilka fot z koncertu na Plaży Miejskiej w Olsztynie. Jutro część KANGAROZ rusza na koncert RHCP a już w piatek zagramy w Dobrym Mieście. Do zobaczenia.

Wywiad w Radiu Olsztyn

19.06.2007

Dziś o 21.20 w Polskim Radio Olsztyn 103,2 FM, gośćmi Grzegorza Kasjaniuka w audycji "Szakunec" będą Czarek i Robert. Będziecie mogli posłuchać wywiadu dotyczącego III płyty i posłuchać kilku utworów.

Zapraszamy!

Wywiad na temat płyty

14.06.2007

Dziś na portalu Empik.com ukazał się pierwszy wywiad dotyczący III płyty KANGAROZ. Zapraszamy do lektury

Po premierze

13.06.2007

Mamy już za sobą wydanie plyty. Oznacza to jednak dopiero poczatek pracy. Dotarcie do ludzi, którzy pomogą promować nam niezależne myślenie w muzyce zajmie nam masę czasu jednak sa pierwsze przejawy zainteresowania płytą... wiecej zdradzimy już wkrótce póki co zapraszamy do działu galeria gdzie znajdziecie kilka fot ze spotkania z zespołem w Olsztyńskim EMPIK-u.

Nowa płyta!

02.06.2007

Dobiegły końca trwające ponad 3 lata nagrania trzeciej płyty olsztyńskiego zespołu KANGAROZ. Z powstałych w tym czasie około 40 utworów 15 trafiło na płytę. Nowy album pt. "Oddychaj" trafi na rynek 4 czerwca 2007.

W związku z tym wydarzeniem w Olsztyńskim EMPIKU (CH ALFA) w poniedziałek od godziniy 16.00 Kangaroz będą podpisywać swoje płyty i zagrają kilka utworów z nowego albumu. Album do kupienia w cenie 24.90.

Gorąco zapraszamy!